Virtuālais VAKARA RIKSIS

Virtuālais VAKARA RIKSIS  atgriežas!

Pirmais posms no 16. – 25. aprīlim.

Iesim, skriesim, nūjosim un piedalīsimies izaicinājumos.

Paldies par lielo atsaucību iepriekšējā sezonā! Tāpēc šajā gadā virtuālajā izaicinājumā saglabāsim jau esošās labās lietas no iepriekšējā gada.

Distances garumu, vietu un laiku katrs dalībnieks izvēlas pats, bet tām jābūt:
  • Ģimenes distance – ģimenēm ar maziem bērniem (no kuriem viens ir 7 gadus vecs vai jaunāks) paredzēta iespēja veikt atsevišķu distanci, kā kopīgu pastaigu, soļošanu vai skrējienu, kur obligāti veicamais attālums nav noteikts. Katrs dara pēc savām spējām un brīvas izvēles.
  • skrējiens – 2 km (2013. – 2009. gadā dzimušie), pārējiem 5 km, 10 km vai 20 km.
  • nūjotājiem – 5 km vai 10 km.

SVARĪGI! Ja esi vienreiz reģistrējies kādam no posmiem, otrreiz nav jāreģistrējas uz nākamiem posmiem, dalībnieks jau ir iekļauts nākamā posma starta sarakstā, izņēmums ir tad, ja dalībnieks vēlas nākamā posmā mainīt distanci.
Kā apstiprinājums veiktajai distancei derēs ekrānšāviņš no sporta aplikācijas vai viedpulksteņa fotogrāfija, kurā redzama veiktā distance (karte) un tajā pavadītais laiks, piemēram, no  „Garmin”, “Sports Tracker”, ‘’STRAVA’’ vai kāda cita.
Ģimenes distancei – kopbilde no veiktās aktivitātes ar tās dalībniekiem (veiktā distance un laiks vēlami, bet nav obligāti).

Aicināsim piedalīties arī dažāda veida IZAICINĀJUMOS

Iepriekšējā gadā dalībnieki savus iespaidus un dabas skatus no veiktajām distancēm bija iemūžinājuši patiesi skaistos foto mirkļos, tādējādi šogad saglabāsim tradīciju par foto iesūtīšanu no veiktajām distancēm (atgādinām, ka tas nav obligāts nosacījums).

Visi dalībnieki aicināti, kopā ar rezultātiem, iesūtīt foto no distancē redzētā vai piedzīvotā un visus izturēties atbildīgi pret savu un līdzcilvēku veselību.

Piedaloties Virtuālajā skriešanas izaicinājumā ‘’VAKARA RIKSIS’’ jāievēro visi, uz to brīdi noteiktie drošības pasākumi saistībā ar COVID-19 vīrusa ierobežošanu, kā arī to izmaiņas un papildinājumi!

TIEC PIE PAPILDUS PĀRSTEIGUMIEM:

Pirmā posma – PAPILDUS IZAICINĀJUMS – Krājam kilometrus!

Pirmā posma norises laikā, no 16. – 26. 04, aktīvākajiem dalībniekiem ir iespēja krāt noskrietos, nonūjotos km:

Dalībniekiem līdz 16 gadiem – 16 km

Pārējiem skrējējiem – 30 km

Nujotājiem 35 km

 

Virtuālais skriešanas izaicinājums „VAKARA RIKSIS” notiek attālināti, brīvā dabā, paša dalībnieka izdomātajā trasē.