Viktorīnas III. kārtas rezultāti

Noslēgusies trešā kārta viktorīnai “BIZ BIZ MĀRĪTE”. Kā jau zināms, arī trešā kārta ietvēra sevī desmit dažādus jautājumus par Priekules un Vaiņodes novadiem, kopumā iesaistot 56 erudītas un zinātkāras mājsaimniecības ne tikai no mūsu novadiem, bet arī no tuvākas un tālākas apkārtnes (šis ir šī brīža viktorīnas dalībnieku rekords). Prieks skatīties, ka ļoti daudzi no jums ir zinoši, un jautājumi liekas grūtības nesagādāja.

Kā jau solījām, dalībnieki tiks pie pārsteiguma balvām no mūsu pašu vietējiem uzņēmējiem – “Priekules dārzniecības” dāvanu kartes 15€ vērtībā, jo pavasaris nesnauž, un kuram gan tūdaļ nebūs nepieciešami dažādi stādiņi?

Šoreiz ar izlozes programmas (random.org) palīdzību vēlamies pateikt paldies 10 dalībniekiem, kuriem e-pastā nosūtīsim ziņu par to, kā iespējams saņemt balviņas:

Nebēdājies, ja šoreiz veiksme Tev neuzsmaidīja, “Priekules dārzniecības” dāvanu kartes vari iegādāties sev pašam vai dāvanai Priekules TIC, vai arī uzrunājot uzņēmumu facebook.

UZMANĪBU! Nākošā viktorīna būs rudenī! Līdz tam sekojiet līdzi mūsu kontam, kur centīsimies jūs informēt par dažādiem pasākumiem, notikumiem, aktīvās atpūtas iespējām, maršrutiem un daudz ko citu. Esiet aktīvi – izmantojiet pavasari un vasaru lietderīgi – dodieties dabā, apmeklējiet pastaigu takas vai atklājiet jaunas pastaigu takas. Piedalieties dažādās aktivitātēs – tūrisma, sporta, kultūras. Apsolām – darīt būs ko!

Paldies ikvienam dalībniekam, un uz tikšanos rudenī, viktorīnas 4. kārtā!