Tūrisma rallijs 2020 aizvien populārāks

Tūrisma rallijs “Brauc un Priecājies” sasniedz dalībnieku rekordu

3. oktobrī norisinājās jau ceturtais Leišmalītes tūrisma rallijs, pulcējot dalībniekus no Priekules, Liepājas, Tadaiķiem, Vaiņodes, Skrundas un citām vietām. Šis rallijs kļuva par visapmeklētāko, jo kopumā tajā dalību ņēma 21 ekipāža 79 dalībnieku sastāvā. Tūrisma rallijs tika rīkots sadarbojoties Vaiņodes un Priekules novadiem.

Rallija formāts katru gadu nedaudz mainās, lai interesanti būtu ne tikai dalībniekiem, bet arī pašiem organizētājiem. Šogad savas korekcijas ieviesa vīruss, tādēļ tradicionālie kontrolpunkti tika aizstāti ar virtuāliem un dabā esošiem punktiem, kā arī kontrolpunkti ar “cietajiem riekstiem” tika izveidoti tik daudz, lai nebūtu lieka drūzmēšanās.  Jauna pieredze mums, jauna – dalībniekiem.

Sākums Priekulē, pie sporta halles, kur katrai ekipāžai tika izdalītas kartes ar uzdevumiem, kā arī katra ekipāža bija sagatavojusi savu mājasdarbu, ar kuru noprezentēja savu komandu, un liels prieks, ka teju visi bija piedomājuši pie komandas tēla vai auto dekorācijām. Kad visi bija ar sevi iepazīstinājuši, tālāk jau tika dots starts, lai vairāku stundu garumā dalībnieki orientētos un meklētu 22 kontrolpunktus un 56 “cietos riekstus”. Dalībnieki finišēja Embūtes Joda dambī, kur ikvienu gaidīja silta zupa un tēja. Kamēr tika skaitīti punkti un apkopoti rezultāti, dalībnieki dalījās pieredzē ar to, kas izdevās un kas nē.

Paldies tūrisma rallija dalībniekiem par labajiem vārdiem un atzinīgo novērtējumu. Katru gadu augot sacensību dalībnieku skaitam ir skaidrs, ka Leišmalītes tūrisma rallijs cilvēkiem ir iepaticies, un, visticamākais, tiksimies atkal nākamgad!

Bildes var apškatīt šeit

Lejuplādēt šeit