Dienvidkurzemes viktorīna

JAUNS NOVADS – JAUNAS AKTIVITĀTES UN UZDEVUMI!

Piedāvājam piedalīties izzinošā viktorīnā par Dienvidkurzemes novada tūrisma objektiem, kultūru, vēsturi, faktiem un interesantiem notikumiem. Šī ir spēle, kurā iespējams pārbaudīt savas zināšanas, uzzināt ko jaunu, kā arī sajust sacensību garu un lieliski pavadīt laiku ar ģimenes locekļiem.

Viktorīna ir tiešsaistes (online) erudīcijas spēle, kurā iesaistīties aicināts ikviens interesents! Būs sagatavoti dažādi interesanti jautājumi, netrūks arī uzdevumi un citas aktivitātes. Kopumā paredzētas vairākas kārtas un spēle visiem ir bez maksas.

1. DIENVIDKURZEMES TŪRISMA VIKTORĪNAS JAUTĀJUMI ŠEIT

 

Ikviens dalībnieks, kurš būs iesniedzis savas atbildes piedalīsies online izlozē un laimīgie tiks pie pārsteiguma balvām no mūsu pašu vietējo tūrisma pakalpojumu sniedzēju, amatnieku un mājražotāju produkcijas, jo, kā zināms – atbalstīt vietējos ir forši!

Pirmās Dienvidkurzemes tūrisma viktorīnas norises laiks, no 25. oktobra līdz 10. novembrim.

Nav jābaidās, ka šī spēle būs grūta. Jautājumi būs ļoti dažādi un ar dažādu sarežģītību – būs interesanti gan jau zinošiem cilvēkiem, gan skolas vecuma bērniem. Mērķis ir aizraujošā veidā iepazīstināt ar mūsu tūrismu, kultūru, vēsturi, faktiem un notikumiem.