2. kārta viktorīnai BIZ BIZ MĀRĪTE

Aicinām piedalīties jau otrajā BIZ BIZ MĀRĪTES viktorīnā par Priekules un Vaiņodes novada tūrisma objektiem,  kultūru, vēsturi, faktiem un interesantiem notikumiem.

Šoreiz, pēc jautājumu iesniegšanas, visi dalībnieki varēs arī apskatīt savu rezultātu un iepazīties ar pareizām atbildēm.

Atgādinām, ka šī ir spēle, kurā iespējams pārbaudīt savas zināšanas un, iespējams, uzzināt ko jaunu, kā arī sajust sacensību garu un lieliski pavadīt laiku ar ģimenes locekļiem. Pielāgojoties situācijai valstī, aicinām veidot savu komandu vienas mājsaimniecības ietvaros.

2. kārtas jautājumi

 

“BIZ BIZ MĀRĪTE” ir tiešsaistes (online) erudīcijas spēle, kurā iesaistīties aicināts ikviens interesents! Būs sagatavoti jums dažādi interesanti jautājumi, netrūks arī uzdevumi un citas aktivitātes. Kopumā paredzētas sešas kārtas visa gada garumā un spēle visiem ir bez maksas.

Ikviens dalībnieks, kurš būs iesniedzis savas atbildes piedalīsies online izlozē un laimīgie tiks pie pārsteiguma balvām no mūsu pašu vietējo tūrisma pakalpojumu sniedzēju, amatnieku un mājražotāju produkcijas, jo, kā zināms – atbalstīt vietējos ir forši!

Nav jābaidās, ka šī spēle būs grūta. Jautājumi būs ļoti dažādi un ar dažādu sarežģītību – būs interesanti gan jau zinošiem cilvēkiem, gan skolas vecuma bērniem. Mērķis ir aizraujošā veidā iepazīstināt ar mūsu tūrismu, kultūru, vēsturi, faktiem un notikumiem.